Satoria Group SA.

Samodzielna Księgowa (k/m)

Click Here to Apply

Job Location

Warszawa, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • całościowa obsługa księgowa jednej lub kilku spółek zależnych grupy kapitałowej obejmująca w szczególności
  • analiza i kontrola poprawności sald i zapisów ze wskazanych obszarów księgowych
  • samodzielne sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, JPK, CIT
  • wykonywanie czynności związanych z zamykaniem miesięcy i lat obrotowych
  • przygotowywanie sprawozdań statystycznych
  • udział w obsłudze księgowej spółki dominującej
  • udział w czynnościach związanych ze sporządzeniem sprawozdań skonsolidowanych grupy kapitałowej

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemów finansowo-księgowych (ERP, SAP) oraz rozwiązań typu elektroniczny obieg dokumentów
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych w obszarze księgowości/finansów, otwartość na zastosowanie AI oraz innych usprawnień
  • dobra znajomość Excel
  • doświadczenie w sporządzaniu pełnych sprawozdań finansowych spółek kapitałowych z uwzględnieniem zestawienia zmian w kapitałach oraz rachunku przepływów pieniężnych
  • znajomość przepisów podatkowych, ksh, ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej
Mile widziane
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań skonsolidowanych (nie jest konieczne, ale stanowi duży atut)
  • doświadczenie w branży hotelowej

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, w pełnym entuzjazmu, profesjonalnym zespole hotelarzy
  • stabilne zatrudnienie w wiarygodnej i dynamicznie rozwijającej się firmie w wybranej przez Ciebie formie
  • szkolenia oraz możliwości rozwoju i poszerzania swojej wiedzy
  • program wdrożenia w nowe obowiązki oraz wsparcie i zaufanie ze strony przełożonego i Zarządu Spółki
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i grupowego ubezpieczenia WARTA
  • aktywny wkład w rozwój uznanej na rynku marki
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • codzienne śniadania pracownicze
  • zniżkę na noclegi i gastronomie w hotelach należących do Satoria Group
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/22/2024
View More Satoria Group SA. Jobs

Contact Information

Contact Human Resources

Posted

October 22, 2024
UID: 4908799583

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.