Accenture Corporate Function

Analityk / Konsultant Finansowy w dziale Deal Structuring and Pricing

Click Here to Apply

Job Location

Warszawa, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz przygotowywał uzasadnienia biznesowe dla klienta i Accenture w celu oceny nowych projektów
  • Zostaniesz członkiem zespołu odpowiedzialnego za stworzenie komercyjnej i technicznej oferty dla klienta
  • Twoją rolą będzie również wsparcie analityczne kierownictwa Accenture
  • Będziesz pracował bezpośrednio z działem Sprzedaży, doradzając podczas procesu negocjacji komercyjnych z klientemCzego od Ciebie oczekujemy/

Nasze wymagania

  • Dyplom magistra na kierunku Finanse lub pokrewnym oraz do 5 lat doświadczenia w dziale finansów
  • Dobre zrozumienie księgowości oraz finansów - identyfikacja ryzyk finansowych, modelowanie kosztów i przychodów nowych kontraktów oraz szczegółowych cenników
  • Dobra znajomość MS Excel (bez VBA)
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • Przygotowanie business case'u przy wykorzystaniu MS excel, sprawdzane w ramach rekrutacji
  • Lubisz pracować zarówno zespołowo, jak i samodzielnie
  • Masz zdolności analityczne i lubisz rozwiązywać problemy
  • Umiesz pracować nad kilkoma projektami naraz
  • Potrafisz komunikować się jasno i masz zdolności interpersonalne
Mile widziane
  • Doświadczenie w dziedzinie wyceny, negocjacji biznesowych, project finance
  • Rozpoczęte studia ACCA/CIMA/CFA

To oferujemy

  • Pracę hybrydową
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz program akcji pracowniczych
  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport)
  • Indywidualne wsparcie People Lead’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, sesje z Coachem
  • Pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich, technicznych i językowych, dostęp do platform e-learningowych, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji np. ACCA/CIMA)
  • Employee Assistance Program – konsultacje prawnicze, finansowe oraz psychologiczne
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • W ramach niniejszego ogłoszenia proponujemy możliwość pracy hybrydowej, rozumianej jako praca z miejsca zamieszkania, gdzie ewentualne przyjazdy do biura będą uzależnione od uwarunkowań projektowych. Dla osób pracujących w tym trybie przewidujemy dokładnie taką samą ścieżkę i możliwości rozwoju jak dla osób pracujących z biur oraz fizyczne spotkania integracyjne. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do aplikowania i kontaktu bezpośredniego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • Aplikacja poprzez formularz online
  • Telefoniczna rozmowa rekrutacyjna
  • Testy online (etap opcjonalny)
  • Rozmowa rekrutacyjna pod kątem technicznym (etap opcjonalny)
  • Rozmowa z przyszłym Team Leaderem
  • Witaj w Accenture!

Zespół Deal Structuring & Pricing (DSP) odpowiada za wycene projektów i usług Accenture w dużych i złożonych kontraktach. DSP współpracuje ściśle z kierownictwem Accenture m.in. ze sprzedaży i technologii, aby opracować konkurencyjną ofertę dla klientów. Jako Analityk/Specjalista w zespole DSP zostaniesz częścią globalnego zespołu ponad 700 specjalistów w dziedzinie finansów oraz negocjacji komercyjnych dotyczących kontraktów w dziedzinie Cloud, Big Data, AI, Security.

Jeśli masz doświadczenie w finansach oraz chciałbyś rozwijać się w obszarach wyceny usług oraz oceny projektów biznesowych z dziedziny nowych technologii, to może być idealne miejsce dla Ciebie.

Accenture to wiodąca, globalna firma świadcząca profesjonalne usługi na rzecz przedsiębiorstw, będących światowymi liderami, a także organizacji rządowych i pozarządowych. Accenture wspiera ich w zakresie cyfryzacji, optymalizacji operacji, zwiększania rentownością, a także działań o charakterze prospołecznym, dostarczając skalowalnych, szybkich i wymiernych rezultatów. Firma opiera się o talenty i innowacje, zatrudniając 743 tys. pracowników obsługujących klientów w ponad 120 krajach. W świecie, gdzie technologia jest nieodzownym elementem wprowadzania zmian, Accenture – znając doskonale zależności ekosystemów – jest jednym ze światowych liderów w obszarze ich implementacji. Łączy szerokie kompetencje technologiczne z gruntownym doświadczeniem z różnych branż, specjalistyczną wiedzą oraz globalnym zasięgiem. Dzięki unikalnemu połączeniu szerokiej gamy usług, rozwiązań i aktywów w ramach Strategy & Consulting, Technology, Operations, Industry X oraz Accenture Song, dostarcza wymiernych korzyści. Ten potencjał wraz z kulturą współdzielenia osiągnięć i tworzenia wartości w obszarze 360° pozwalają wspierać klientów w drodze do ich celu oraz budowaniu długotrwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu. To właśnie wartość w obszarze 360°, którą tworzymy dla klientów, naszej organizacji, akcjonariuszy, partnerów i społeczności jest miarą naszego sukcesu. Odwiedź nas na www.accenture.com.

When applying please enclose the below statement:"I hereby consent to the processing of my personal data by Accenture sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw (00-121), at ul. Sienna 39, NIP 526-00-15-900 (Data Controller), in accordance with the Act of May 10, 2018 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws of 2018, item 1000) and the Regulation on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (Data Protection Directive), necessary to carry out the recruitment process by Accenture . At the same time, I declare that I provide my personal data completely voluntary. I also declare that I have been informed about my right to withdraw my consent or object to processing of data, request access to them, rectification, deletion, limitation of processing and their transfer, at any time and the right to lodge a complaint to the data protection supervisory authority."
Accenture does not discriminate employment candidates on the basis of race, religion, color, sex, age, disability, national origin, political beliefs, trade union membership, ethnicity, denomination, sexual orientation or any other basis impermissible under Polish law.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More Accenture Corporate Function Jobs

Contact Information

Contact Human Resources

Posted

October 17, 2024
UID: 4903909932

AboutJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.